O firmie -

Poznaj InstalPlast

Czołowy producent

InstalPlast Łask Sp. z o. o. Sp. k. jest jednym z czołowych producentów systemów rurowych z tworzyw sztucznych w Polsce. Przedsiębiorstwo utworzone w 1991 roku jest prywatną firmą rodzinną, funkcjonującą w oparciu o tylko i wyłącznie polski kapitał. Producent oferuje bardzo szeroki asortyment produktów potrzebnych do budowy systemów rurociągów wodnych, gazowych oraz kanalizacyjnych, nawodnieniowych i odwodnieniowych, osłonowych i kablowych oraz wymienników ciepła. Strategia rozwoju firmy zakłada natomiast jej stały rozwój, a także utrzymywanie wysokiej jakości produktów oraz możliwie pełne zaspokojenie potrzeb klienta.

Wysoka jakość

TRADYCJA

OD 1991

roku

Od ponad ćwierć wieku strategia firmy realizowana jest poprzez systematyczne rozszerzanie asortymentu produktów i unowocześnianie parku maszynowego oraz doskonalenie jakości produkowanych wyrobów. Firma oferuje wysokiej jakości produkty w cenach odzwierciedlających ich realną wartość. Te atrybuty pozwalają skutecznie konkurować z największymi podmiotami z branży na rynku. Produkty InstalPlast zostały docenione także przez wielu stałych klientów, zarówno w kraju jak i za granicą, którzy systematycznie stosują i rozprowadzają wyroby naszej firmy.

Nasz certyfikat

Firma posiada wdrożony i utrzymywany system Zakładowej Kontroli Produkcji oparty na normie ISO 9001 : 2015. Badania wyrobów wykonywane w nowoczesnym, zakładowym laboratorium pozwalają zagwarantować, że deklarowane właściwości odpowiadają rzeczywistym, a produkty InstalPlast są zawsze wysokiej jakości.

o firmie InstalPlast certyfikat jakości

Dobrej jakości surowce

Do wytwarzania produktów firma używa najwyższej jakości surowców i komponentów dostępnych na rynku. Cały proces produkcyjny natomiast realizowany jest na nowoczesnych urządzeniach takich firm jak: Battenfeld, Krauss Maffei, Corma, Engel.

Doskonała lokalizacja

Lokalizacja zakładu jest bardzo dogodna z logistycznego punktu widzenia. Centralne położenie w Polsce w sąsiedztwie głównych arterii komunikacyjnych kraju, pozwala sprawnie zaopatrywać nawet najbardziej oddalonych terytorialnie klientów.