Poznaj InstalPlast

Czołowy producent

InstalPlast jest jednym z czołowych producentów systemów rurowych z tworzyw sztucznych w Polsce. Przedsiębiorstwo utworzone w 1991 roku jest prywatną firmą rodzinną, funkcjonującą wyłącznie w oparciu o polski kapitał. Firma oferuje bardzo szeroki asortyment wyrobów potrzebnych do budowy systemów rurociągów wodnych, gazowych, kanalizacyjnych, nawodnieniowych, odwodnieniowych, osłonowych, kablowych oraz wymienników ciepła. Strategia rozwoju firmy zakłada jej stały rozwój, utrzymywanie wysokiej jakości produktów oraz możliwie pełne zaspokojenie potrzeb klienta.

Wysoka jakość

TRADYCJA

OD1991

roku

Od ponad ćwierć wieku strategia ta realizowana jest poprzez systematyczne rozszerzanie asortymentu produktów, unowocześnianie parku maszynowego oraz doskonalenie jakości wyrobów. Firma oferuje wysokiej jakości produkty w cenach odzwierciedlających ich realną wartość. Te atrybuty pozwalają skutecznie konkurować z największymi podmiotami branży na rynku. Zostały one docenione przez wielu stałych klientów w kraju i za granicą, którzy systematycznie stosują i rozprowadzają wyroby naszej firmy.

Nasz certyfikat

Firma posiada wdrożony i utrzymywany system Zakładowej Kontroli Produkcji oparty na normie ISO 9001:2015. Badania wyrobów wykonywane w nowoczesnym laboratorium pozwalają zagwarantować, że deklarowane właściwości odpowiadają rzeczywistym, a wyroby InstalPlast są zawsze wysokiej jakości.

Dobrej jakości surowce

Do wytwarzania wyrobów firma używa najwyższej jakości surowców dostępnych na rynku surowców i komponentów. Proces produkcyjny realizowany jest na nowoczesnych urządzeniach takich firm jak: Battenfeld, Krauss Maffei, Corma, Engel.

Doskonała lokalizacja

Lokalizacja zakładu jest bardzo dogodna z logistycznego punktu widzenia. Centralne położenie w Polsce w sąsiedztwie głównych arterii komunikacyjnych kraju, pozwala sprawnie zaopatrywać nawet najbardziej oddalonych terytorialnie klientów.