Kontakt

 

 

Kontakt

InstalPlast Łask sp. z o.o. sp.k.
ul. Żeromskiego 66 | 98-100 Łask

telefon: +48 (43) 675-80 86
fax: +48 (43) 675-55-06
e-mail: poczta@instalplast.pl

 

Znajdź przedstawiciela

Kontakt

InstalPlast Łask sp. z o.o. sp.k.
ul. Żeromskiego 66 | 98-100 Łask

telefon: +48 (43) 675-80 86
fax: +48 (43) 675-55-06
e-mail: poczta@instalplast.pl

 

REGION 1

(woj.łódzkie)

Piotr Wróbel
tel. (43) 675-80-86 wew.204
tel. kom. 668126 026
piotr.wrobel@instalplast.pl

REGION 2

(woj. mazowieckie, warmińsko-mazurskie,podlaskie, lubelskie)

Dawid Bryl
tel. (43) 675-80-86 wew.212
tel. kom. 601 199 799
dawid.bryl@instalplast.pl

REGION 3

(woj. wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie)

Krzysztof Kwaśny
tel. kom. 609 505 805
krzysztof.kwasny@instalplast.pl

Dawid Bludnik
tel. kom. 601 199 799
tel. (43) 675-80-86 wew.202
dawid.bludnik@instalplast.pl

REGION 4

(woj. dolnośląskie, opolskie, śląskie, świętokrzyskie, podkarpackie)

Mariusz Mochol
tel. kom. 603 400 279
mariusz.mochol@instalplast.pl

Katarzyna Łoboda
tel. kom. 691 603 600
tel. (43) 675-80-86 wew.201
dawid.bludnik@instalplast.pl

 

Firma
InstalPlast Łask sp. z o.o.  sp.k.
ul. Żeromskiego 66
98-100 Łask
tel +48 (43) 675-80 86
fax +48 (43) 675-55-06
poczta@instalplast.pl

Zarząd
tel. +48 (43) 675-80 86
management@instalplast.pl

Księgowość
tel. +48 (43) 675-80 86 wew.101
ksiegowosc@instalplast.pl

Produkcja
tel. +48 (43) 675-80 86 wew. 219
produkcja@instalplast.pl

Logistyka
tel. +48 (43) 675-80 86 wew. 216
tel. kom. 601-623-817
logistyka@instalplast.pl

Kadry

Export

(Wschód i Południe)

Monika Pazura
tel. (43) 675-80-86 wew.203
tel. kom. 668 314 107
monika.pazura@instalplast.pl

Export

(Zachód i Północ)

Piotr Wróbel
tel. (43) 675-80-86 wew.204
tel. kom. 668126 026
piotr.wrobel@instalplast.pl

InstalPlast Łask sp. z o.o.  sp.k.
ul. Żeromskiego 66
98-100 Łask

Wyznacz trasę