System Kanalizacji zewnętrznej z PVC-U -

Polski producent

systemów rurowych

System Kanalizacji Zewnętrznej z PVC-U

Rury i kształtki PVC kanalizacji zewnętrznej przeznaczone są do bezciśnieniowego transportu ścieków o wartości pH2-12 i temperaturze do +40ºC lub chwilowej do +60ºC.

Rury kanalizacyjne wykorzystuje się w podziemnej bezciśnieniowej kanalizacji ułożonej w ziemi w pasie drogowym (pod lub poza jezdnią) lub innych terenach wykorzystywanych do celów inżynierii komunikacyjnej, a także przepustów przez nasypy drogowe lub konstrukcji mostowych budowanych na trasach drogowych.

Surowcem użytym do ich produkcji jest niezmiękczony polichlorek winylu PVC-U, który jest materiałem o dużej wytrzymałości, udarności i odporności na wiele substancji chemicznych. Uzupełnieniem systemu są studnie kanalizacyjne o średnicach DN 110-400 mm.

Rury mają barwę pomarańczowo-brązową. Gładka powierzchnia rur zapobiega powstawaniu kamienia i osadów. Do łączenia rur kanalizacyjnych zastosowano prosty i funkcjonalny system kielichowy. Każda rura posiada kielich z silikonowaną uszczelką wargową. Takie połączenie jest niezwykle szczelne, a sam montaż bezproblemowy.


Korzyści

Sprawny i łatwy montaż

Wieloletnia, bezawaryjna eksploatacja

Szczelność

Lekkość

Szeroki asortyment elementów systemu pozwala na przeprowadzenie sprawnego montazu sieci kanalizacyjnej. System jest lekki, wytrzymały, szczelny i zapewnia wieloletnią bezawaryjną eksploatację.

Rury PVC kanalizacji zewnętrznej produkowane są w trzech klasach sztywności obwodowej: SN2, SN4 i SN8 oraz następujących roboczych długościach odcinków: 0,5 m, 1 m, 2 m i 3 m oraz 6 mb.

ważne informacje

niezbędne

Nasza oferta

System drenażu

LEKKIEGO I CIĘŻKIEGO

SANITARNEJ I DESZCZOWEJ

ZEWNĘTRZNEJ Z PVC-U

DO NAWODNIEŃ I DESZCZOWNI

DO WODY I KANALIZACJI

DO WODY PITNEJ

WEWNĘTRZNEJ Z PP

WYKONANE Z PP/PVC

DO KABLI Z HDPE