O firmie

 

 

 

 

 

 

 


Poznaj Instalplast

InstalPlast Łask jest jednym z czołowych producentów systemów rurowych z tworzyw sztucznych w Polsce. Przedsiębiorstwo utworzone w 1991 roku jest prywatną firmą funkcjonującą wyłącznie w oparciu o polski kapitał.

Firma oferuje bardzo szeroki asortyment wyrobów potrzebnych do budowy systemów rurociągów ciśnieniowych, kanalizacyjnych i osłonowych.

Strategia rozwoju firmy zakłada jej stały, dynamiczny wzrost, utrzymywanie wysokiej jakości produktów oraz możliwie pełne zaspokojenie potrzeb klienta.
Strategia ta realizowana jest poprzez systematyczne rozszerzanie asortymentu produktów, unowocześnianie parku maszynowego, polepszanie jakości wyrobów oraz doskonalenie kadry pracowniczej. Firma oferuje najwyższej jakości produkty w cenach odzwierciedlających ich realną wartość.
Te atrybuty pozwalają skutecznie konkurować z największymi podmiotami branży na rynku. Zostały one docenione przez wielu stałych klientów w kraju i za granicą, którzy systematycznie stosują i rozprowadzają wyroby naszej firmy.

Od 1995 roku InstalPlast Łask mieści się w nowej siedzibie w Łasku przy  ul. Żeromskiego 66. Lokalizacja zakładu jest bardzo dogodna z logistycznego punktu widzenia. Centralne położenie w Polsce pozwala sprawnie zaopatrywać nawet najbardziej oddalonych terytorialnie klientów.

Do wytwarzania wyrobów firma używa najlepszych dostępnych na rynku surowców i komponentów. Proces produkcyjny realizowany jest na najnowocześniejszych urządzeniach takich firm jak: BATTENFELD, ENGEL, SICA, IPM. Dzięki temu, firma zapewnia doskonałą, stałą jakość wyrobów.

Od 2001 roku zakład posiada wdrożony i utrzymywany System Zarządzania Jakością ISO 9001:2000. Jest to przypieczętowanie starań, aby marka InstalPlast Łask była postrzegana na rynku jako producent wyrobów wysokiej jakości.

Kontakt

InstalPlast Łask sp. z o.o. sp. k.
zakład produkcyjny:
ul. Żeromskiego 66, 98-100 Łask

tel/fax: +48 43 675 80 86
fax wew. 210
email: poczta@instalplast.pl