Współpraca z UKS Akademia Siatkówki ze Zduńskiej Woli -

Współpraca z UKS Akademia Siatkówki ze Zduńskiej Woli

InstalPlast oficjalnie w 2021 roku rozpoczął współpracę z UKS Akademia Siatkówki ze Zduńskiej Woli. Klub prężnie działa od 2014 roku i z roku na rok rośnie w siłę zrzeszając coraz więcej osób kochających siatkówkę. Jego motto brzmi: “Nie musisz być wielki żeby zacząć,ale musisz zacząć żeby być wielkim.

Zarówno w sporcie jak i biznesie sprawdzają się podobne wartości. Biznes we współczesnym świecie to nieustanna rywalizacja i wyzwania. Jako firma stawiamy na rozwój I niezawodną współpracę, które idealnie wpisują się w siatkówkę.

Początkowo Klub zaczynał z grupami młodzieżowymi. W tym sezonie dołączyła do rozgrywek seniorskich męska drużyna III ligi. Na szczególną uwagę zasługuje drużyna kobiet, która jest zdecydowanym liderem w województwie – kobiety nie przegrały jeszcze ani jednego seta!

Dlatego z całego serca dopingujemy młodych siatkarzy UKS Akademia Siatkówki I życzymy pasma zwycięstw w nadchodzącym sezonie siatkarskim. Cytując Kazimierza Górskiego „Dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe”.

Więcej z życia drużyn na profilu Facebook.

UKS AK Zduńska Wola