System ciśnieniowy z PVC do wody pitnej i wody do celów ogólnych -

Polski producent

systemów rurowych

System ciśnieniowy z PVC-U do wody pitnej i do celów ogólnych

System ciśnieniowy PVC przeznaczony jest do budowy sieci wodociągowych. Doprowadza wodę pod ciśnieniem w temperaturze około 20°C do celów konsumpcyjnych i ogólnych.

W ramach systemu oferujemy rury i kształtki ciśnieniowe PVC w zakresie średnic DN 90 - 315 mm i ciśnień nominalnych PN 6 - 12,5. Mając wieloletnie doświadczenie w produkcji rur ciśnieniowych z PVC do wody, proponujemy produkt doskonałej jakości, zapewniający wieloletnią, bezawaryjną eksploatację sieci.

Rury ciśnieniowe PVC są lżejsze i trwalsze oraz tańsze w stosunku do innych rodzajów rur. Gładka wewnętrzna powierzchnia rury minimalizuje straty ciśnienia na dużych odległościach. Trwałość połączeń gwarantują kielichy wyposażone fabrycznie w doskonałe jakościowo elastomerowe uszczelki wargowe. Dla ułatwienia montażu sieci, system uzupełniają kształtki połączeniowe takie jak: mufy, dwukielichy, łuki oraz złączki kołnierzowe.

Korzyści

Odporność na korozję

Niski ciężar rur

Jakość, która zapewnia eksploatację na lata

Łatwy montaż

W rezultacie, rury i kształtki ciśnieniowe PVC cieszą sie ogromną popularnością, zarówno wśród projektantów czy inwestorów, jak też w firmach budowlanych montujących sieci wodociągowe. Ze względu na swoje przeznaczenie, rury ciśnieniowe PVC poddawane są regularnie bardzo szczegółowym badaniom w laboratorium zakładowym.

ważne informacje

niezbędne

Nasza oferta

System drenażu

LEKKIEGO I CIĘŻKIEGO

SANITARNEJ I DESZCZOWEJ

ZEWNĘTRZNEJ Z PVC-U

DO NAWODNIEŃ I DESZCZOWNI

DO WODY I KANALIZACJI

DO WODY PITNEJ

WEWNĘTRZNEJ Z PP

WYKONANE Z PP/PVC

DO KABLI Z HDPE