Polski producent

systemów rurowych

System ciśnieniowy z PVC-U do wody pitnej i do celów ogólnych

System ciśnieniowy przeznaczony jest do budowy sieci wodociągowych. Doprowadza wodę pod ciśnieniem w temperaturze około 20°C do celów konsumpcyjnych i ogólnych.

W ramach systemu ciśnieniowego z PVC-U oferujemy rury i kształtki w zakresie średnic DN 90-315 mm i ciśnień nominalnych PN 6 - 12,5. Mając wieloletnie doświadczenie w produkcji rur ciśnieniowych z PVC-U do wody, proponujemy produkt doskonałej jakości, zapewniający wieloletnią, bezawaryjną eksploatację sieci.
Rury z PVC-U są lżejsze, trwalsze i tańsze w stosunku do innych rodzajów rur. Gładka wewnętrzna powierzchnia rury minimalizuje straty ciśnienia na dużych odległościach. Trwałość połączeń gwarantują kielichy wyposażone fabrycznie w doskonałe jakościowo elastomerowe uszczelki wargowe. Dla ułatwienia montażu sieci, system uzupełniają kształtki połączeniowe: mufy, dwukielichy, łuki oraz złączki kołnierzowe.

Korzyści

Odporność na korozję

Niski ciężar rur

Jakość, która zapewnia eksploatację na lata

Łatwy montaż

W rezultacie, rury i kształtki z PVC-U cieszą sie ogromną popularnością zarówno wśród projektantów, inwestorów, jak też w firmach budowlanych montujących sieci wodociągowe. Ze względu na swoje przeznaczenie, rury ciśnieniowe poddawane są regularnie bardzo szczegółowym badaniom w laboratorium zakładowym. ​

ważne informacje

niezbędne

Nasza oferta

System drenażu

LEKKIEGO I CIĘŻKIEGO

SANITARNEJ I DESZCZOWEJ

ZEWNĘTRZNEJ Z PVC-U

DO NAWODNIEŃ I DESZCZOWNI

DO WODY I KANALIZACJI

DO WODY PITNEJ

WEWNĘTRZNEJ Z PP

WYKONANE Z PP/PVC

DO KABLI Z HDPE