Rury PE do gazu -

Polski producent

systemów rurowych

Rury PE 100 RC do gazu

Przeznaczenie: rurociągi podziemne z PEHD (klasy PE 100 RC) do przemysłu paliw gazowych. Mogą być także stosowane do budowy i remontów instalacji sieci gazowych oraz w przyłączach do budynków.

Rury PE do gazu charakteryzują się długą żywotnością przez co są wysoce niezawodne w eksploatacji i wytrzymałe na czynniki zewnętrzne. Są biologicznie i chemicznie obojętne, dzięki czemu są także nieszkodliwe dla środowiska. Rura dzięki zastosowaniu surowca wysokiej gęstości PE 100 RC jest bardzo wytrzymała na uderzenia, przez co może być układana bez obsypki i podsypki piaskowej lub metodami tradycyjnymi lub bezwykopowymi. Duży zakres temperatur roboczych rur gazowych pozwala na układanie sieci przez większość roku. Rury gazowe utrzymują optymalne parametry techniczne, dzięki czemu gwarantują lata niezawodnej pracy i są doceniane przez wykonawców instalacji gazowych.

Asortyment: rury mogą być 1- lub 2- warstwowe i są produkowane w zwojach lub 12-metrowych odcinkach prostych. Dostępne w kolorze pomarańczowym.

Korzyści

Wysoka odporność chemiczna i mechaniczna

Pewność połączeń – zgrzewanie doczołowe lub kształtki elektrooporowe

Łatwy montaż – mały ciężar, elastyczność

Transport i składowanie: kręgi lub sztangi – większe średnice tylko w sztangach​

ważne informacje

niezbędne

Nasza oferta

System drenażu

LEKKIEGO I CIĘŻKIEGO

SANITARNEJ I DESZCZOWEJ

ZEWNĘTRZNEJ Z PVC-U

DO NAWODNIEŃ I DESZCZOWNI

DO WODY I KANALIZACJI

DO WODY PITNEJ

WEWNĘTRZNEJ Z PP

WYKONANE Z PP/PVC

DO KABLI Z HDPE